V

2023 | WOLF Rally Oss - No5 | Loterij en veiling

Veiling en Loterij
from €1,000 (1384%)

Tijdens het avondprogramma bij Finch in Oss is een loterij en een veiling.

Veilingitems:

  1. Heliumballonnen
  2. Gesigneerde bal, gesigneerd door het eerste elftal startbod TopOss
  3. 5x mechanische bindweefsel behandeling bij FØRENA
  4. 3x floaten inclusief Aquamoon beleving bij FØRENA
  5. High tea voor 4 personen bij Jan Cunen
  6. Ingelijste limited art print Ferrari 250 SWB Joram Raaijmakers
  7. Tuning t.w.v. € 500,= Flashtuning Rotterdam
  8. 5 gangen diner voor 2 personen, incl. wijnarrangement twv € 250,= Avenue 43
  9. 2 krukken van 100 ans le mans Autolab
  10. Diner voor 4 personen Finch
  11. Kunstwerk Alex Pansier ingelijst door Mondiart
  12. Dagdeel helpende handjes Ladies Circle Oss
  13. Bedrijfsvideo t.w.v. € 2.000,= Invigor
  14. Keramische Coating t.w.v. € 1.000,= Hoeks Car Cleaning
  15. Overnachting en wijnproeverij Ilja Gort
  16. Stilleven waarvan de orignelen nu te zien bij Jan Cunen.
  17. Maatwerkkostuum t.w.v. € 1.600,= WOLF herenmode
  18. Helikoptervlucht voor 3 personen Freek van Rossum
  19. Magnum fles Villa Trasqua
  20. Sjaal Flow
  21. Horloge opwinder Juwelier Marijnissen
  22. Boek Alles Gegeven Familie van Wingerden

View all